Meni

Posao

iverpan-logo
Želite li raditi u stimulativnom radnom okruženju na najmodernijoj opremi i usavršavati se, pridružite nam se!

Iverpan zapošljava motivirane i odgovorne osobe na pozicijama:

RADNIK U PROIZVODNJI (M/Ž)

Pozivamo kandidate da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail [email protected] s naznakom “radnik u proizvodnji””.

OSNOVNA ZADUŽENJA:
– kontrola robe (kvalitativna i količinska)
– pripremanje, preuzimanje i dovršavanje radnih naloga sukladno terminskom planu
– održavanje strojeva i radne okoline

UVJETI:

– iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
– poznavanje rada na računalu
– lojalnost, etičnost, dosljednost
– vozačka dozvoja B kategorije, poželjna i C kategorija

NUDIMO:

– Redovita i stimulativna primanja
– Stalne edukacije i usavršavanja
– Podršku ostalih timova i rukovodstva
– Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Mjesto rada: Zagreb, Donja Zelina

SKLADIŠTAR (M/Ž)

Pozivamo kandidate da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail [email protected] s naznakom “skladištar””.

– zaprimanje i izdavanje robe
– pripremanje radnih naloga
– slaganje robe u skladištu
– briga oko skladišne dokumentacije

UVJETI:

– poželjno položen ispit za viličara
– osnovno poznavanje rada na računalu

NUDIMO:

PRODAVAČ (M/Ž)

Pozivamo kandidate da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail [email protected] s naznakom “prodavač””.

– usluživanje kupaca u prodajnom prostoru i putem telefona/e-maila
– izražene komunikativne i prodajne vještine, ljubaznost i profesionalna interakcija s kupcima
– izvrsno poznavanje proizvoda iz asortimana Odjela na kojem radi
– odgovornost za blagajnu i novčano poslovanje
– mora imati sposobnost suradnje s timom ljudi koji rade u Centru
– podržavanje marketinških i prodajnih aktivnosti po naputku Voditelja

UVJETI:

– iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
– Dobro poznavanje rada na računalu
– lojalnost, etičnost, dosljednost
– vozačka dozvoja B kategorije

NUDIMO:

Mjesto rada: Zagreb, Varaždin

Ukoliko nemamo otvorenog natječaja za radnu poziciju koja odgovara Vašim interesima i iskustvu, uvijek nam se možete obratiti i poslati otvorenu molbu na [email protected].