Posao u Iverpanu

Iverpan zapošljava motivirane i odgovorne osobe na pozicijama:

Trgovac pločastim materijalima i okovima (M/Ž)

Pozivamo kandidate za radno mjesto “prodajni savjetnik” da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail posao@iverpan.hr s naznakom “Trgovac”.

 OSNOVNA ZADUŽENJA:

– usluživanje kupaca u prodajnom prostoru i putem telefona/e-maila
– izražene komunikativne i prodajne vještine, ljubaznost i profesionalna interakcija s kupcima
– izvrsno poznavanje okova za namještaj
– odgovornost za blagajnu i novčano poslovanje
– podržavanje marketinških i prodajnih aktivnosti

UVJETI:

– iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
– dobro poznavanje rada na računalu
– lojalnost, etičnost, dosljednost

NUDIMO:

– redovita i stimulativna primanja
– stalne edukacije i usavršavanja
– podršku ostalih timova i rukovodstva
– rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Mjesto rada: Zagreb

Prodajni savjetnik (M/Ž)

Pozivamo kandidate za radno mjesto “prodajni savjetnik” da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail posao@iverpan.hr s naznakom “Prodajni savjetnik”.

Prodajni savjetnik je ambasador Iverpana prema krajnjim kupcima i klijentima! Predstavlja i zastupa Iverpan pred vanjskim klijentima i zbog toga mora izgledati i ponašati se profesionalno, i fleksibilno. Kupcima mora osigurati izvrsnu uslugu, imati iznimne komunikativne sposobnosti i znati ljubazno odgovoriti na sve zahtjeve kupaca u skladu s Iverpanovom politikom. Uloga Savjetnika prodaje jest povećati prodaju kroz jednostavnu i interesantnu prezentaciju proizvoda i usluga Iverpana krajnjim kupcima.

OSNOVNA ZADUŽENJA I ODGOVORNOSTI:

- pružanje maksimalno profesionalne, brze i kvalitetne usluge kupcima i klijentima u prodajnom prostoru
- izražene komunikativne i prodajne vještine, ljubaznost i profesionalna interakcija s kupcima
- izvrsno poznavanje asortimana i prezentacija kupcima i partnerima
- odgovornost za blagajnu i novčano poslovanje
- podržavanje marketinških i prodajnih aktivnosti

UVJETI:

- minimalno 2 godine iskustva na poslovima prodaje
- izvrsne organizacijske vještine
- dobro poznavanje rada na računalu
- lojalnost, etičnost, dosljednost
- osjećaj za timski rad

NUDIMO:

Ukoliko nemamo otvorenog natječaja za radnu poziciju koja odgovara Vašim interesima i iskustvu, uvijek nam se možete obratiti i poslati otvorenu molbu na posao@iverpan.hr.