Posao u Iverpanu

Iverpan zapošljava motivirane i odgovorne osobe na pozicijama:

Radnik u skladištu (M/Ž)

Pozivamo kandidate za radno mjesto “Radnik u skladištu” da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail posao-varazdin@iverpan.hr s naznakom “Radnik u skladištu”.

OSNOVNA ZADUŽENJA I ODGOVORNOSTI:

– Zaprimanje i izdavanje robe
– Pripremanje radnih naloga
– Slaganje robe u skladištu
– Briga oko skladišne dokumentacije

UVJETI:

– Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
– Poželjno položen ispit za viličara
– Osnovno poznavanje rada na računalu
– Lojalnost, etičnost, dosljednost
– Vozačka dozvola B kategorije, poželjna i C kategorija

NUDIMO:

– Redovita i stimulativna primanja
– Stalne edukacije i usavršavanja
– Podršku ostalih timova i rukovodstva
– Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Mjesto rada: Varaždin

Radnik u proizvodnji (M/Ž)

Pozivamo kandidate za radno mjesto “Radnik u proizvodnji” da pošalju svoju prijavu sa životopisom na mail posao@iverpan.hr s naznakom “Radnik u proizvodnji”.

– Kontrola robe (kvalitativna i količinska)
– Pripremanje, preuzimanje i dovršavanje radnih naloga sukladno terminskom planu
– Održavanje strojeva i radne okoline

UVJETI:

– Poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
– Poznavanje rada na računalu
– Lojalnost, etičnost, dosljednost

Mjesto rada: Zagreb, Zagrebačka županija

Ukoliko nemamo otvorenog natječaja za radnu poziciju koja odgovara Vašim interesima i iskustvu, uvijek nam se možete obratiti i poslati otvorenu molbu na posao@iverpan.hr.